meble
Sprawdź nowe maszynki do mielenia ZELMER

Sprawdź nowe maszynki do mielenia marki ZELMER z którymi z łatwością zostaniesz kulinarnym mistrzem i bez problemu przygotujesz pyszne dania dla całej rodziny.

Nowa oferta maszynek Zelmer to aż 4 nowe serie maszynek do mielenia mięsa 687, 887, 987 i MM1200 z jeszcze większą wydajnością mielenia - 2,3 kg mięsa w minutę.

Wysokowydajny silnik maszynek pozwala im osiągać moc 1900 W (motor blocked power). Dodatkowo wytrzymałość i niezawodność maszynek 987 i MM1200 została potwierdzona niemieckim certyfikatem jakości otrzymując 5 gwiazdek w testach niezawodności, przyznanych przez niemiecką firmę badawczą SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH.


Maszynka 987 marki Zelmer We wszystkich maszynkach Zelmer pojawił się nowy nożyk tnący – nożyk dwustronny. To rozwiązanie jest przyjazne dla domowego budżetu – możesz go używać dwa razy dłużej niż tradycyjnego.

Tym co wyróżnia maszynki Zelmer jest również ich wielofunkcyjność uzyskana dzięki możliwości podłączenia licznych modułów – bardzo szybko przeobrazisz swoją maszynkę w szatkownicę, wyciskarkę soków, młynek żarnowy, cytrusiarkę. Do tak dużej liczby przystawek dołączyła również innowacyjna krajarka, która pozwoli Ci pokroić gotowane warzywa w kostkę i błyskawicznie przygotować pyszną sałatkę warzywną. Wystarczy zamontować ją zamiast komory mielenia, co uczynisz bezproblemowo dzięki systemowi „click-ready”, i już po chwili możesz przygotować pyszną sałatkę z ziemniaków, marchewki, kukurydzy i groszku i jabłek.

Dodatkowo wszystkie maszynki posiadają pojemne miski zasypowe, zabezpieczenie przed zniszczeniem silnika oraz zestaw trzech sitek do mielenia różnych produktów – od maku, po mięso (średnica otworów w sitkach - 2,7 mm, 4 mm, 8 mm). Każda maszynka ma wytrzymałą, stalową komorę mielenia.

                Dla mistrzów kuchni.

Krajarka do krojenia w kostkę

Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu błyskawicznie zamienisz ugotowane ziemniaki, marchewki, buraki w pyszną sałatkę warzywną.
Krajarka jest dodatkowym wyposażeniem szatkownicy. Można zakupić ją oddzielnie, w zestawie z szatkownicą, a także z jedną z maszynek Zelmer - 887.89, 987.89, MM1200.89.

Szatkownica z 4 bębnami tnącymi – codziennie świeże sałatki
Krój w drobne lub grube wiórki, plastry i przecieraj. Z szatkownicą błyskawicznie przygotujesz smaczną surówkę, zetrzesz ziemniaki na placki, pokroisz warzywa w plastry.

Wyciskarka do owoców
Pozwala przygotować zdrowe soki i przetwory z miękkich owoców iwarzyw. Samodzielnie przyrządzaj domowe owocowe przeciery i soki o preferowanej przez Ciebie gęstości.

Młynek żarnowy

Każdego dnia delektuj się świeżo mieloną kawą. Oprócz kawy, w młynku zmielisz również nasiona zbóż, przyprawy, cukier. Z łatwością dobierzesz odpowiadającą Ci grubość zmielenia produktu.

Cytrusiarka

Świeżo wyciśnięte, pełne witamin soki z owoców cytrusowych. Cytrusiarka jest bardzo łatwa w obsłudze i myciu.

www.zelmer.pl

 


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.