meble
Sprawdź okucia Häfele - TRAX

TRAX to cała rodzina nowych okuć do mebli tapicerowanych w ofercie Häfele, które wyróżnia m.in. kompaktowość, innowacyjna koncepcja i redukcja wagi.

TRAX mają jasno wytoczone zadanie, a mianowicie zwiększenie strefy komfortu w meblach tapicerowanych.

Regulatory są bezpośrednio montowane w stelażu konstrukcyjnym i nadają się do długości konstrukcyjnej zagłówka 500 i 600 milimetrów. Wyróżnia je kompaktowa konstrukcja, co wpływa zarówno na wagę mebla, jak i oszczędność materiałów.

 Okucia TRAX mają jasno wytoczone zadanie, a mianowicie zwiększenie strefy komfortu

Okucia funkcjonalne TRAX cechuje zminiaturyzowana budowa, która przekłada się na redukcję zużycia pianki tapicerskiej, potrzebnej do wypełnienia poszycia – mówi Jacek Pajek, specjalista ds. mebli tapicerowanych w firmie Häfele i dodaje...

– To bez wątpienia zaleta, którą docenią wykonawcy stawiający na optymalizację procesu produkcji. Nie można również zapomnieć o ekonomicznym aspekcie wynikającym z oszczędności materiałów używanych w procesie wytwórczym mebla.

Regulatory TRAX mają też inne zalety. Wykonane są ze stali pokrytej powłoką galwaniczną i występują w dwóch wersjach z mechanizmem rewersyjnym i bez niego. Mocną ich stroną jest płynna regulacja pozycjonowania, wysoką trwałość, zunifikowana geometria otworów montażowych oraz modułowość.  Ponadto, posiadają 12-, 10- i 8-pozycyjną skalę pozycjonowania.

Okucia dostarczane są wraz ze wszystkimi akcesoriami potrzebnymi do montażu.

fot. Häfele

 


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.