meble
Super myjka do okien firmy Bosch
Oto GlassVac - pierwsza akumulatorowa myjka do okien firmy Bosch, wykorzystująca technologię, dzięki której gumową krawędź myjki pokryta jest innowacyjną powłoką polimerową Power Protection Plus, a która dotychczas, była stosowana wyłącznie w wycieraczkach produkowanych przez firmę Bosch na rynek motoryzacyjny.

Idealny rezultat pracy podczas mycia szyb w domu jest taki, że dzięki znaczącemu ograniczeniu tarcia, gumowa krawędź niezwykle płynnie przesuwa się po czyszczonej powierzchni. Myjka GlassVac jest bardzo wytrzymała i wyróżnia się dłuższą żywotnością, a do tego jest również wyjątkowo poręczna: jej wysokość to zaledwie 20 cm, jest więc o ok. 30% mniejsza od porównywalnych modeli konkurencji i precyzyjnie czyści także przestrzenie tuż przy krawędzi. W razie potrzeby myjka pomoże też zebrać rozlany w domu płyn.

GlassVac wykorzystuje technologię, dzięki której gumową krawędź myjki pokryto innowacyjną powłokąGlassVac wykorzystuje technologię, dzięki której gumową krawędź myjki pokryto innowacyjną powłokąGlassVac wykorzystuje technologię, dzięki której gumową krawędź myjki pokryto innowacyjną powłoką

Sposób użycia GlassVac jest bardzo prosty. Wystarczy do butelki ze spryskiwaczem wlać środek myjący z wodą i nanieść go na szybę. Co ważne - do mycia można użyć wszystkich dostępnych w handlu środków myjących. Dysza spryskiwacza jest regulowana, dzięki czemu można lepiej dopasować sposób natrysku do wielkości mytej powierzchni. Zbyt uporczywe zabrudzenia można natomiast usunąć ściereczką z mikrowłókna założoną na myjkę.

Po naniesieniu detergentu należy włączyć myjkę GlassVac, przyłożyć ją do szyby i odessać brudną ciecz. Po zakończeniu mycia można w równie łatwy i szybki sposób opróżnić zbiornik z brudną wodą.

Akumulatorowa myjka do okien GlassVac jest wyposażona w zintegrowaną diodę LED, wskazującą stan naładowania akumulatora.

Wyposażenie standardowe GlassVac
- myjka do okien z wbudowanym akumulatorem 2,0 Ah,

- 2 krawędzie gumowe o szerokości 133 i 266 mm do różnych zastosowań,

- ładowarka micro USB,

- rzemyk na nadgarstek,

- butelka ze spryskiwaczem

- 2 ściereczki z mikrowłókna

fot. Bosch


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.