meble
System Axilo od Häfele = wygodne poziomowanie mebli

Nowość Häfele - system nóżek Axilo usprawnia montaż i poziomowanie mebli. Sprawdź jakie jeszcze inne korzyści daje ten system - zapraszamy.

Dzięki nowemu rozwiązaniu Häfele, nie jest potrzebna już pomoc drugiej osoby, a sama praca i to w dużym stopniu jest wygodniejsza.

System nóżek Axilo pozwala na osiągnięcie maksymalnej kontroli. Rozwiązanie wyposażono w specjalny klucz do regulacji nóżek oraz przedłużkę, które sprawiają, że praca odbywa się w wygodnej pozycji, nawet w przypadku kuchennych szafek narożnych. Ponadto, dzięki dostępowi od frontu szafki, możemy stale kontrolować poziom regulacji – ta odbywa się ręcznie lub przez sześciokątne gniazdo umieszczone w rękojeści klucza, do którego można wpiąć wkrętarkę.

 

System nóżek Axilo - nowość Häfele znacznie usprawnia sam montaż jak i poziomowanie mebli. Sprawdź jakie jeszcze inne korzyściSprawdź co zapewnia i jakie daje możliwości system nóżek Axilo od Häfele:Sprawdź co zapewnia i jakie daje możliwości system nóżek Axilo od Häfele:

– To znacznie ułatwia pracę. Dzięki takiemu rozwiązaniu regulacja jest dużo wygodniejsza i szybsza. Możemy zaoszczędzić nawet do 50% czasu w porównaniu do standardowych rozwiązań. – mówi Michał Kichler, ekspert ds. okuć meblowych w firmie Häfele.

System Axilo zapewnia również zwiększony komfort pracy. Pomoże w tym innowacyjny klucz Häfele, dzięki któremu fachowcy mają łatwy dostęp do stopek w głębi korpusu. Klucz może być stosowany pod różnym kątem, więc odpowiednie umiejscowienie narzędzia nie stanowi problemu.

– To spore odciążenie dla stolarzy. Mogą pracować w wygodnej pozycji od frontu mebla. Dzięki temu komfort pracy jest dużo lepiej odczuwalny – mówi Michał Kichler.

Większa wygoda pracy i mniejsze obciążenie fizyczne nierozerwalnie wiążą się z wyższą precyzją. Pracując w komfortowych warunkach, łatwiej osiągać zadowalające wyniki. I tu, w tym temacie bardzo pomocne jest gniazdko do wpięcia wkrętarki, dzięki któremu możemy wykorzystać to właśnie narzędzie i nie poziomować mebla ręcznie.

Sprawdź co zapewnia i jakie daje możliwości system nóżek Axilo od Häfele:
- pełną kontrolę podczas poziomowania korpusu
- łatwy dostęp do stopek w głębi korpusu
- wygodną pozycję podczas regulacji
- możliwość zastosowania klucza pod różnym kątem podczas regulacji
- możliwość korzystania z narzędzia regulacyjnego z pomocą wkrętarki

fot. Häfele


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.