meble
System GROHE Red® to dobre rozwiązanie
Myślicie już o czekającym Was przedświątecznym natłoku obowiązków? By w tym okresie kuchenne prace staną się bezpieczniejsze, szybsze i przyjemniejsze warto zaopatrzyć się w nowej odsłonie rozwiązanie marki GROHE - system GROHE Red®.

Podczas świątecznych przygotowań najwięcej zużywamy wody, a wrzątek używany jest niemal tak często jak zimna woda. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest nowy, znacznie ulepszony system GROHE Red®, który dostarcza - UWAGA... wrzątek prosto z baterii kuchennej. 

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom marki GROHE zastosowanym w tym systemie, po odkręceniu baterii można pobrać z kranu tyle podgrzanej wody, ile akurat potrzebujemy. Za GROHE Red®  przemawia znaczącą oszczędność energii - to atut systemu, gdyż zupełnie inaczej to wygląda niż w przypadku czajnika, do którego wlewamy zazwyczaj więcej wody niż faktycznie potrzebujemy a na wrzątek musimy czekać.

 

Dobre rozwiązanie - system GROHE Red®Myślicie już o czekającym Was przedświątecznym natłoku obowiązków? By w tym okresie kuchenne prace staną się bezpieczniejszeMyślicie już o czekającym Was przedświątecznym natłoku obowiązków? By w tym okresie kuchenne prace staną się bezpieczniejszeMyślicie już o czekającym Was przedświątecznym natłoku obowiązków? By w tym okresie kuchenne prace staną się bezpieczniejszePodczas świątecznych przygotowań najwięcej zużywamy wody, a wrzątek używany jest niemal tak często jak zimna woda.

W systemie GROHE Red® marka GROHE postawiła też mocno na bezpieczeństwo. Technologia GROHE CoolTouch® chroni baterie przed nagrzaniem tak dobrze, że można ją dotykać bez najmniejszego ryzyka poparzenia. Inżynierowie pracujący dla GROHE znaleźli bardzo bezpieczne rozwiązanie radzące sobie zarówno z ciekawością dziecka, jak i roztargnieniem dorosłego. Rozwiązaniem tym jest blokada ChildLock, która ogranicza do minimum możliwość poparzenia wodą o temperaturze 100° C. I tu, aby odkręcić wrzątek należy wcześniej pociągnąć i dopiero potem przekręcić lewy uchwyt.

Nowy system GROHE Red® został wielokrotnie przetestowany oraz uzyskał odpowiedni certyfikat, dzięki czemu wszyscy domownicy mogą bezpiecznie korzystać z kuchni, nawet podczas przedświątecznego zgiełku. Nowością jest również forma uruchamiania sprzętu za pomocą przycisku oraz dodatkowa funkcja napełniania garnków.Jego subtelne, smukłe linie doskonale dopasują się do stylu każdej kuchni.

fot. GROHE


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.