meble
System schodowy EGGER PRO
System schodowy EGGER PRO umożliwia - po pierwsze - niedrogą, po drugie - stylową renowację schodów poprzez pokrycie ich laminatem.

Egger podpowiada, że - wykorzystanie dekorów z kolekcji EGGER PRO Overall, umożliwia harmonijne ułożenie sąsiednich pokryć podłogowych w tym samym kolorze co schody. Dzięki temu powstaje idealna całość.

Schody stanowią jedyny łącznik między dwoma piętrami, są narażone na duże i częste obciążenia. Modułowy system firmy Egger, który składa się z laminowanych stopni i profilu stabilizującego może być stosowany nawet na schodach spiralnych i to przy różnej szerokości stopni.

Dobre rozwiązanie - system schodowy EGGER PRODobre rozwiązanie - system schodowy EGGER PROSystem schodowy EGGER PRO umożliwia - po pierwsze - niedrogą, po drugie - stylową renowację schodów poprzez pokrycie ichSystem schodowy EGGER PRO umożliwia - po pierwsze - niedrogą, po drugie - stylową renowację schodów poprzez pokrycie ichSystem schodowy EGGER PRO umożliwia - po pierwsze - niedrogą, po drugie - stylową renowację schodów poprzez pokrycie ichSystem schodowy EGGER PRO sprzedawany jest w zestawach do schodów prostych i spiralnych, z półpiętrem lub bez.System schodowy EGGER PRO sprzedawany jest w zestawach do schodów prostych i spiralnych, z półpiętrem lub bez.
System schodowy EGGER PRO sprzedawany jest w zestawach do schodów prostych i spiralnych, z półpiętrem lub bez.

Egger oferuje cztery atrakcyjne, autentycznie wyglądające dekory dębowe. System schodowy PRO jest dostępny w dekorach Overall, które należą do nowej palety podłóg EGGER PRO Laminate, Comfort i Design, które są równie wyjątkowo wytrzymałe.

Dzięki temu możliwy jest montaż podłogi i schodów w tym samym kolorze. Stopnie schodów są wykonane z odpornego laminatu, a w obszarze wejścia na dole schodów można już stosować panele podłogowe Design lub Comfort. 

System schodowy EGGER PRO sprzedawany jest w zestawach do schodów prostych i spiralnych, z półpiętrem lub bez.

fot. Egger


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.