meble
Trawa koszona automatycznie
Dzięki innowacyjnemu robotowi koszącemu R40Li marki GARDENA trawa zostanie skoszona automatycznie, a twój trawnik będzie wypielęgnowany. Robot koszący oznacza większy komfort, więcej czasu wolnego i wyższy standard życia.

Robot koszący R40Li przeznaczony jest do trawników o powierzchni do 400 m². Jest niezwykle wydajny, niezawodny i co ważne - nie pozostawia na trawniku pasów, a w razie potrzeby samoczynnie wraca do stacji ładującej, żeby naładować akumulatory.

 Dużym udogodnieniem jest łatwy w instalacji przewód ograniczający wyznacza teren koszenia. Kosiarka ścina źdźbła trawy za pomocą ostrych jak brzytwa noży. Ścięte końcówki pozostają na trawniku i stanowią naturalny nawóz tzw. mulczowanie.

  Dużym udogodnieniem jest łatwy w instalacji przewód ograniczający wyznacza teren koszenia. Kosiarka ścina źdźbła

Koszący samodzielnie trawę robot omija przeszkody dzięki czujnikowi kolizyjnemu o wysokiej czułości oraz przewodowi ograniczającemu. Czujniki unoszenia i nachylenia oraz duży odstęp pomiędzy obudową i nożami gwarantują bezpieczną eksploatację urządzenia zarówno dla ludzi jak i zwierząt. Tu w razie podniesienia kosiarki noże natychmiast automatycznie się zatrzymują.

Duży i widoczny przycisk STOP pozwala zatrzymać kosiarkę w dowolnej chwili. Duży panel ustawień i wyświetlacz pozwalają zaprogramować czas koszenia np. pory dnia a nawet dzień tygodnia. Poszczególne kroki programowania są zrozumiałe, a programowanie intuicyjne. Po zakończeniu programowania automatycznie podejmuje pracę według zaprogramowanego schematu.

Robot koszący może pracować również podczas deszczu, potrafi też pokonać wzniesienie terenu do 25%. 

Dużym udogodnieniem jest łatwy w instalacji przewód ograniczający wyznacza teren koszenia. Kosiarka ścina źdźbła

Waga kosiarki: 7,4 kg

Wysokość koszenia w przedziale od 2 do 5 cm ustawiane za pomocą pokrętła. .

Wydajne i łatwe w obsłudze akumulatory litowo-jonowe 18V/ 1,6 Ah

Wyposażenie standardowe robota  R40Li: stacja ładująca, zasilacz, przewód niskonapięciowy, przewód ograniczający 150 m, szpilki mocujące 200 szt., 3 noże zapasowe, 5 łączników i 5 złączek zaciskowych

 

fot. GARDENA


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.