meble
Wielkanocna Dekoria.pl

Święta Wielkanocne coraz bliżej i na tą okazję Dekoria.pl w swojej ofercie sprzedażowej posiada już specjalną linię tkanin świątecznych do których inspiracją była budząca się do życia natura.

Zgodnie z sugestią Dekoria.pl powinniśmy zacząć od wyboru kolorystyki , która dominować ma w naszych świątecznie aranżowanych wnętrzach. Jeżeli chodzi o tekstylia to powinny one nabrać barw wiosennych. Na ich tle doskonale prezentować się będą charakterystyczne w intensywnie żółtych barwach kurczaczki, w kolorowych doniczkach zielona rzeżucha i wielobarwne pisanki.Na szczególną uwagę i wyróżnienie zasługuje w tym okresie stół, który stanowić będzie centralny punkt świątecznego, rodzinnego śniadania.
Ma nas zapraszać nie  tylko przygotowanym na tę okoliczność aromatem ale również odświętną aranżacją.W pierwszej kolejności wybierzmy obrus.
Eksperci Dekoria.pl sugerują to tak :

" Możemy zdecydować się na klasyczną biel, którą ożywimy za pomocą dodatków bądź już na tym etapie wprowadzić odrobinę koloru. Barwne detale takie, jak tekstylne podkładki pod talerze czy dodatkowy bieżnik urozmaicą wystrój, stanowiąc ciekawą ozdobę. Czego jeszcze nie powinno zabraknąć? - ceramiki.

W ofercie Dekoria.pl znajdziemy szeroki wybór zastawy stołowej, która sprawdzi się w czasie wielkanocnego śniadania. Dodajmy też kilka detali takich, jak koszyczki na chleb, serwetki czy urocze świeczniki, które możemy przyozdobić np. kolorowymi wstążeczkami ".Koniecznie należy pamiętać, w świątecznym domu nie może zabraknąć żywych kwiatów, najlepiej gdyby to były tulipany lub żonkile. Wniosą one dużo świeżości i zapach zwiastujący nadejście oczekiwanej już przez nas wszystkich wiosny.

fot. Dekoria.pl


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.