meble
Wielofunkcyjne narzędzia - Dremel 8100.

Granice funkcjonalności wszechstronnego narzędzia Dremel 8100 wyznaczyć może wyobraźnia. 
    

Odświeżanie drewna, cyklinowanie wytartego fragmentu podłogi, renowacja blatu kuchennego i ram okiennych a do tego ozdabianie szklanych butelek czy też stworzenie unikatowej skrzyneczki na biżuterię to tylko kilka pomysłów, w realizacji których pomocne będzie to nowe urządzenie Dremel. Posiada ono 15 wymiennych akcesoriów, które sprawdzą się zarówno w drobnych pracach remontowych lub budowlanych, jak i w tworzeniu unikalnych dekoracji i gadżetów.

     Dla złotej rączki i domowego artysty
Dremel 8100 doskonale nadaje się do cięcia, polerowania, frezowania i szlifowania oraz grawerowania w drewnie, metalu, plastiku, a nawet w porcelanie  i szkle. Wystarczy jedynie zmienić końcówkę oraz dostosować obroty do materiału, w którym pracujemy. Nie jest przy tym konieczne korzystanie z żadnych dodatkowych narzędzi – wystarczy przekręcić końcówkę i jednym sprawnym ruchem zamontować inne akcesorium. Obsługa Dremela 8100 jest prosta i intuicyjna. Do pracy nie potrzeba nawet kabla, narzędzie jest zasilane wydajną baterią litowo-jonową. Wystarczy zaledwie jedna godzina, aby ją naładować.

     Pakiet dla majsterkowicza
Fani majsterkowania znajdą w zestawie narzędzie Dremel 8100 wraz z przystawką - precyzyjnym uchwytem, ładowarką oraz kompletem 15 wysokiej jakości wymiennych akcesoriów, a wszystko razem zapakowane jest w praktyczną torbę.

Więcej informacji  TUTAJ


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.