meble
Wszechstronna wiertarko-wkrętarka Skil 2431
Z miękkim uchwytem i ergonomiczną rękojeścią nowa, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Skil 2431 zapewnia optymalną wygodę podczas prac związanych z wierceniem i wkręcaniem, w takich materiałach jak drewno i metal.

Wszechstronność narzędzia zapewnia mechaniczna przekładnia dwubiegowa. Pierwszy bieg o dużej prędkości obrotowej służy do wiercenia, drugi bieg o dużym momencie obrotowym do wkręcania.   

Z miękkim uchwytem i ergonomiczną rękojeścią nowa, akumulatorowa wiertarko-wkrętarkę Skil 2431 zapewnia

Wiertarko-wkrętarka Skil 2431 wyposażona jest w takie przydatne funkcje jak m.in. w 18-pozycyjne sprzęgło VariTorque do precyzyjnego wkręcania + dodatkową pozycję całkowitej blokady do wiercenia, hamulec elektroniczny, który zapobiega przekręceniu śrub i tym samym umożliwia szybszą i jeszcze bardziej efektywną pracę i regulację prędkości.

Narzędzie oferuje technologię litowo-jonową, co oznacza brak efektu pamięci, zjawiska samoczynnego rozładowywania i stałą gotowość do pracy, a zastosowany system elektronicznej ochrony ogniw EPC (Electronic Cell Protection) zabezpiecza akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem.

  Wszechstronność narzędzia zapewnia mechaniczna przekładnia dwubiegowa. Pierwszy bieg o dużej prędkości Wszechstronność narzędzia zapewnia mechaniczna przekładnia dwubiegowa. Pierwszy bieg o dużej prędkości

Podczas prac w miejscach niedostatecznie oświetlonych znacznie lepszą widoczność zapewnia zastosowane w narzędziu oświetlenie punktowe LED.

Kilka danych technicznych:

- napięcie: 14,4 V
- pojemność akumulatora: 1,5 Ah
- waga z akumulatorem: 1,2 kg
- średnica wiercenia w drewnie: 30 mm
- średnica wiercenia w stali: 10 mm
- wydajność wkręcania: 8 mm
- czas ładowania: 1 godz.   

W wyposażeniu standardowym wiertarko-wkrętarki Skil 2431 znajduje się: 1 x akumulator litowo-jonowy 14,4 V / 1,5 Ah, trwała walizka z tworzywa sztucznego, szybka ładowarka i dwustronna końcówka do wkręcania.

fot. Skil


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.