meble
Wszechstronny i precyzyjny Dremel 8220
Model Dremel 8220 to wysokoobrotowe narzędzie akumulatorowe do zadań specjalnych, wymagających dużej mocy i takich, w których konieczne jest wykorzystanie zaawansowanych przystawek.

Dremel 8220 jest narzędziem wszechstronnym i precyzyjnym, pomoże w wykonywaniu czynności wymagających cięcia i szlifowania metalu lub drewna, frezowania, czyszczenia czy polerowania.


Model Dremel 8220 to wysokoobrotowe narzędzie akumulatorowe do zadań specjalnych, wymagających dużej mocy i takich, wDremel 8220 jest narzędziem wszechstronnym i precyzyjnym, pomoże w wykonywaniu czynności wymagających cięciaDremel 8220 jest narzędziem wszechstronnym i precyzyjnym, pomoże w wykonywaniu czynności wymagających cięciaNarzędzie ma też wbudowaną diodę led 360 stopni, która znakomicie oświetla miejsce pracy.Narzędzie ma też wbudowaną diodę led 360 stopni, która znakomicie oświetla miejsce pracy.

 
Model jest wyposażony w wydajny silnik, który zapewnia odpowiednie rezerwy mocy. Wyjmowany akumulator litowo-jonowy 12V gwarantuje maksymalną wydajność i do 33% dłuższą pracę - tu podczas cięcia śrub w porównaniu do swojego poprzednika czyli modelu Dremel 8200. Narzędzie ma też wbudowaną diodę led 360 stopni, która znakomicie oświetla miejsce pracy.  
 
Dremel 8280 jest kompatybilny, co ważne -  ze wszystkimi standardowymi przystawkami Dremel oraz przystawkami High Performance, np. minipilarką Dremel umożliwiającą precyzyjne i szybkie cięcie, a jego nakrętka kształtowa, o nazwie  EZ Twist™ ze zintegrowanym kluczem umożliwia szybką wymianę akcesoriów. Narzędzie do tego,  ma wyjątkowo ergonomiczny kształt, a jego miękki uchwyt 360 stopni gwarantuje wygodną pracę w każdej pozycji.
 
Dane techniczne Dremel 8220

   - napięcie akumulatora: 12,0 V
    - zakres prędkości: 5.000 - 30.000 1/min
    - waga: 0,660 kg

fot. Dremel


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.