meble
125 urodziny firmy Hettich
Dla firmy HETTICH rok 2013 jest rokiem jubileuszowym - HETTICH obchodzić będzie swoje 125 urodziny.

Początek historii firmy Hettich to rok 1888, kiedy to Karl Hettich przy użyciu samodzielnie zaprojektowanej i własnoręcznie skonstruowanej maszyny, tzw. „Buckmaschine” zmechanizował produkcję haczyków kotwiących do zegarów z kukułką produkowanych w Schwarzwaldzie.

   Kolejny krok na mapie historii to rok 1928 r. Wówczas, August Hettich zaprojektował pierwszą linię produkcyjną zawiasów taśmowych wkraczając tym samym na nowe obszary techniki. Należy przyjąć, że właśnie rok 1928 był początkiem podstawy dla współczesnych działań grupy przedsiębiorstw na rynku meblowym.

Dwa lata później w 1930 r. bracia Paul, August i Franz Hettich podjęli ryzyko i założyli nową firmę w miejscowości Herford. Przenosząc się do Wschodniej Westfalii, znaleźli się tym samym  sercu niemieckiego przemysłu meblowego,

   Dzisiaj marka Hettich to synonim jakości, innowacji, rzetelności i bliskości z klientem. Grupa przedsiębiorstw rozsianych po całym świecie znajduje się w 100% w posiadaniu rodziny, a dr Andreas Hettich, przejmując ster w 2005 roku, wprowadził do zarządu firmy już jej czwarte pokolenie.

     Poznaj historię firmy Hettich   TUTAJ

Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.