meble
Nowy Styl z tytułem Dobra Marka 2012
„Dobra Marka 2012” – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Wyposażenie biur – krzesła biurowe dla marki Nowy Styl

Program „Dobra Marka” ma na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności polskich Marek. W przeprowadzonych już po raz trzeci badaniach rynkowych, organizatorzy programu analizowali między innymi: pozycję rynkową marki i jej siłę, jakość prezentowaną przez dany produkt lub usługę, a także stopień zaufania konsumentów do marki. Właśnie dzięki wysokim ocenom w badaniach przeprowadzonych na grupie ponad 1000 przedsiębiorstw i osób, które same z pamięci wskazywały konkretne firmy, marka Nowy Styl otrzymała tytuł „Dobra Marka 2012 – Jakość, Zaufanie, Renoma”. 

        " Czujemy się wyróżnieni przyznaniem naszej marce prestiżowego tytułu „Dobra Marka”. Jest on potwierdzeniem dobrej jakości naszych produktów oraz przede wszystkim zaufania, jakim od lat darzą nas nasi Klienci i Partnerzy " – powiedziała Magdalena Tokarczyk-Cyran, dyrektor marketingu Grupy Nowy Styl.

Jest to już 3.edycja programu „Dobra Marka” realizowana przez redakcję Biznes Trendy oraz redakcję Forum Biznesu. Celem programu jest wyłonienie tych marek, które w swoich kategoriach są uznane za najbardziej rozwojowe i godne polecenia.

nowystyl.com


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.