meble
Raport „Polaków wydatki na meble 2013”
Szanowni Państwo... .... Najnowsza edycja raportu „Polaków wydatki na meble 2013” została wzbogacona o wyniki własnych badań przeprowadzonych na reprezentatywnej grupie Polaków i przygotowana w ramach strategicznej współpracy wspólnie przez ekspertów B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego i Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli.

        Ogólnopolskie badania rynku meblarskiego to ważne wydarzenie w branży, ponieważ realizowane są niezwykle rzadko. W obecnej edycji raportu przedstawiliśmy jednak więcej niż tylko rynek mebli. Sięgnęliśmy głębiej i zaprezentowaliśmy informacje ze źródeł oficjalnych dotyczące innych produktów stanowiących wyposażenie mieszkań, a to ważne informacje zarówno dla handlowców jak i producentów.

        Z raportu dowiedzą się Państwo na przykład:
- jaka będzie dynamika i wartość rynku meblarskiego klientów indywidualnych w Polsce w 2013 roku,
- na ile procent sprzedaży można liczyć w poszczególnych województwach,
- ile i na jakie meble wydają Polacy najwięcej,
- czy warto lokować sklep w centrum handlowym,
- jak optymalnie przygotować ofertę różnych typów mebli pod kątem cenowym.

        Raport „Polaków wydatki na meble 2013” jest narzędziem zarówno prostym przynoszącym odpowiedź na pytania jaka będzie wartość rynku meblarskiego w 2013 roku, jak i wyrafinowanym, ponieważ wskazuje na przykład jak zmieniające się struktury społeczne wpływają na popyt mebli.

Wszystkie wyniki z badań wraz z komentarzem branżowym wskazującym na istotne wnioski płynące z liczb pozwolą przeprowadzić przez cały materiał raportu nawet mniej zaawansowanego użytkownika. Jeżeli mają Państwo przeczucie, że sprzedaż mebli w Polsce zmieniła się, ale brakuje wam wiarygodnych danych to raport „Wydatki Polaków na meble 2013” przynosi odpowiedzi i krok po kroku wyjaśni niuanse procesów bezpośrednio oddziaływujących na Państwa biznes.

        Podstawową wersję raportu „Polaków wydatki na meble” w wersji papierowej w cenie 1980 zł netto można nabyć w Biurze Izby.

Kontakt oigpm@oigpm.org.pl lub michal.strzelecki@oigpm.org.pl oraz  http://brstudio.eu/k/raporty/        Więcej informacji o zawartości opracowania znajdą Państwo w załączonym wyciągu z raportu poniżej w załączonym PDF + Cennik

                                             Łączymy wyrazy szacunku i pozdrowienia

                                            Autorzy dr inż. Marek Adamowicz, dr inż. Tomasz Wiktorski         
                                                                      

Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.