meble

SITAG Polska abc FORMY SIEDZENIA

 SITAG Polska abc FORMY SIEDZENIA 
ul. Słowackiego 10
2-020 Swarzędz
woj. wielkopolskie
tel. (061) 817 33 63   fax: (061) 651 52 89
www: www.sitag.pl
kontakt: sitag@sitag.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

Jesteśmy producentem wysokiej klasy krzeseł i foteli biurowych marki SITAG. Siedziba naszej firmy mieści się w Swarzędzu k/ Poznania.

Firma powstała w 1994 roku, a w 1997 zakupiła licencję na wybrane modele z oferty Sitag International, szwajcarskiego producenta, który ma ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji siedzisk biurowych. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy prawo do produkcji i dystrybucji wybranych rozwiązań Sitag International.

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa umożliwia starannie dobierana do wymogów polskich odbiorców i wciąż uaktualniana oferta. Oryginalne, wyróżniające się wzornictwo, połączone z ergonomią, pozwoliło nam wykreować silną i powszechnie znaną markę.

Oferujemy najwyższej jakości:
- krzesła
- fotele

Produkty

   
ESTATE G
Fotel konferencyjny, oparcie, siedzisko i podłokietniki tapicerowane, stelaż z rurki stalowej, ślizgi do wykładziny dywanowej lub do podłóg twardych.
   
NATURA G
Funkcjonalny fotel obrotowy z podłokietnikami regulowanymi w wysokość, wyposażony w specjalny siłownik gazowy umożliwiający regulację wysokości, zapewniający dodatkową sprężystość siedziska w najniższym położeniu, mechanizm synchroniczny regulujący kąt ustawienia oparcia i siedziska, z możliwością ustawienia ich w 7 pozycjach i możliwością regulacji nacisku w stosunku do ciężaru ciała. Wyprofilowane siedzisko z możliwością wymiany poduszki (40 mm). Oparcie drewniane wykończone lakierem wodnym, tapicerowane. Pięcioramienny krzyżak aluminiowy wyposażony w rolki do wykładziny dywanowej lub do podłóg twardych. Dodatkowa opcja: regulacja głębokości siedziska.
   
PLIO
Wielofunkcyjne krzesło bez podłokietników na stelażu aluminiowym polerowanym lub chromowanym, z możliwością pionowego sztaplowania, nogi stelaża wyposażone w ślizgi do podłóg miękkich lub twardych, siedzisko z oparciem wykonane ze sklejki bukowej F 100200 siedzisko z oparciem sklejka bukowa laminowana HPL F 100300 siedzisko z oparciem sklejka bukowa okleinowana orzechem F 100400 siedzisko z oparciem sklejka bukowa okleinowana jesionem F 100500 siedzisko z oparciem sklejka bukowa okleinowana dębem
   
REALITY R
REALITY R 209022 to ergonomiczny i funkcjonalny fotel obrotowy z podłokietnikami regulowanymi na wysokość, wyposażony w siłownik gazowy umożliwiający regulację wysokości siedziska w zakresie 41-54 cm oraz synchroniczny mechanizm regulujący kąt ustawienia oparcia i siedziska z możliwością ustawienia ich w 4 pozycjach. Siedzisko wykonane z profilowanego tworzywa z tapicerowaną poduszką grubości 40 mm. Oparcie wykonane z wyprofilowanego tworzywa z otworami występującego w kolorach: grafitowo-czarny, mleczny, pomarańczowy, zielony, niebieski, umożliwiającego dobrą cyrkulację powietrza między plecami użytkownika i z nakładaną tapicerowaną poduszką. Głębokość siedziska 45 cm, szerokość – 48 cm.
   
VITO TRAWERS G
Trawers gościnny z podłokietnikami, z jednym płaskim siedziskiem z tworzywa sztucznego, z możliwością wymiany poduszki (40 mm). Oparcie z profilowanego tworzywa sztucznego. Stelaż z rurki stalowej. Ślizgi do wykładziny dywanowej lub do podłóg twardych. Wyposażony w bukowy stolik umieszczony po prawej stronie.

Zobacz również