meble

Spółka Meblowa KAM sp. j.

 Spółka Meblowa KAM sp. j. 
Szkolna 5
82-316 Milejewo
woj. warmińsko-mazurskie
tel. +48 (55) 239 61 91   fax: +48 (55) 239 61 90
www: www.meblekam.pl
kontakt: info@meblekam.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

Spółka Meblowa KAM sp. j. istnieje na rynku już od 1991 roku. Jest znaną i cenioną Fabryką Mebli Kuchennych.


Meble KAM cechuje najwyższa jakość wykonania, estetyka, funkcjonalność, różnorodność form i ergonomia. Rozwiązania konstrukcyjne dają duży komfort użytkowania i pozwalają na bezpieczne korzystanie z naszych produktów.

Oferta KAM obejmuje ponad 400 podstawowych szafek z różnymi rozwiązaniami technicznymi. Dodatkowo wykonujemy szafki na specjalne zamówienie przeznaczone do indywidualnej zabudowy kuchennej.

Meble w całości zaprojektowane i wyprodukowane przez naszą firmę, cieszą się dużym powodzeniem nie tylko w naszym kraju ale i za granicą. Potwierdzeniem jakości i solidności Spółki Meblowej KAM są nagrody oraz wyróżnienia na krajowych i międzynarodowych targach.

Ostatni duży sukces firmy to Złoty Medal MTP 2014 - WYBÓR KONSUMENTÓW.

 

Spółka KAM zaprasza do Salonu Firmowego w Milejewie o pow. 700 m². Odbywa się tam sprzedaż detaliczna, projektowanie mebli kuchennych oraz kursy i szkolenia. W salonie można obejrzeć najnowsze systemy mebli kuchennych, zapoznać się z materiałami używanymi do ich  produkcji, wykonaniem oraz akcesoriami.

 

Odwiedź koniecznie nasz profil FB

- meble kuchenne na zamówienie
- meble kuchenne systemowe
- gotowe zestawy mebli kuchennych w atrakcyjnych cenach
- projektowanie mebli kuchennych

Produkty

   
KAMDUO
Linia wzornicza systemu mebli kuchennych KAMDUO jest autorskim rozwiązaniem producenta - Spółki Meblowej KAM sp.j.

KAMDUO to gotowy do zamontowania, wyposażony w niezbędne akcesoria zestaw o modnej kolorystyce można kupić już za niewiele ponad - UWAGA 1000 zł.

KAMDUO to również kącik jadalny - stół i taborety. Blat stołu o wymiarach 120x75 cm oraz chowane pod nim taborety zajmą naprawdę niewiele miejsca a w całości z frontami szafek KAMDUO będą stanowić stylistyczną całość.
   
KAMDUO XL
W najnowszej propozycji zabudowy kuchni systemem KAMDUO w wersji XL standardową wysokość szafek wiszących - 72 cm można teraz zwiększyć do 100 cm.
KAMDUO XL to systemu mebli oparty na najnowszych dekorach i dotyczy to zarówno frontów mebli jak i korpusów i blatów.

Nowe możliwości frontów: - pinia biała z wanilią i pinia biała z kolorem szarym
- pinia szampan z wanilią i pinia biała z kolorem szarym
- pinia brązowa z wanilią i pinia brązowa z kolorem szarym
- akrylowe w kolorze szarym i waniliowym
Korpus: krem i lawa Blaty: kaszmir i grafit
   
KAMMODUŁ
Na systemu KAMMODUŁ wchodzi około 120 różnych szafek o wysokościach i szerokościach przemyślanych z równie matematyczną precyzją, co opatentowany rozstaw szuflad - nowatorski, modułowy podział szuflad doceniony i nagrodzony Złotym Medalem MTP 2012 r.

W systemie KAM Meble wykorzystały najnowszą technikę kuchenną - ciche domykanie, wytrzymały tandembox marki BLUM.

Szeroki wybór frontów spośród których należy wyróżnić FRONTY AKRYLOWE pozwala zaoferować klientowi wyjątkowe meble, w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.
   
KAMPLUS
System KAMPLUS to ponad 400 podstawowych szafek kuchennych w bogatej gamie wzorów i kolorów a każdą z nich możemy zmodyfikować zgodnie z przyjętymi normami zmian w sposób odpowiadający potrzebom klienta.

W ofercie KAMPLUS znajduje się również szeroka gama frontów witrynowych w ramce aluminiowej i inox do których stosujemy szkło bezpieczne w różnej technologii wykończenia, m.in. kolorowe.

Stosujemy szuflady firmy BLUM METABOX (z montowanym hamulcem BLUMOTION) i szuflady z pełnym wysuwem (daje możliwość łatwego dostępu do ich wnętrza) i zintegrowanym cichym domykaniem - TANDEMBOX.

Na zdjęciu KAMPLUS fronty OLIMPIA
   
KAMPLUS w klasycznej odsłonie
Na zdjęciu KAMPLUS w klasycznej odsłonie - fronty EDYTA - lite drewno.
   
KAMPLUS w odsłonie na wysoki połysk
Na zdjęciu KAMPLUS w odsłonie na wysoki połysk - fronty LUNA - płyta MDF pokryta akrylem SCR odpornym na zarysowania, wykończenie w kolorze frontu lub VNUT.

System KAMPLUS dostępny jest jeszcze z frontami:
SARA - płyta MDF lakierowana, technologia wykończenia MAT lub POŁYSK

AGATA - płyta MDF foliowana
   
OLIVIA
OLIVIA - to doskonale przemyślany układ szafek i ergonomicznych głębokich szuflad.

Na zdjęciu - OLIVIA nawiązująca do stylu skandynawskiego z frontami ramkowymi w dekorze sosny bielonej z funkcjonalnym i z zintegrowanym uchwytem w kolorze brąz.

Zobacz również