meble
MOOD CONCEPT - nowe wydarzenie na mapie targowej Polski
W Warszawie, w Centrum EXPO XXI od 19 do 21 października 2018 roku odbędzie się 1. edycja Targów Mebli, Wnętrz i Designu MOOD CONCEPT 2018. To nowe wydarzenie na mapie targowej Polski.

Formuła targów MOOD CONCEPT, którym przewodzi hasło NASTRÓJ SWOJE WNĘTRZE nastawiona jest na promocję tylko i wyłącznie oryginalnego wzornictwa.

Bardzo ważnym elementem targów będzie bogaty program wydarzeń - tu m.in. na głównej scenie MOOD CONCEPT prelekcje gwiazd designu, specjalistyczne szkolenia i kreatywne warsztaty. Ponadto, w przestrzeniach specjalnych targów będzie miała miejsce wystawa tegorocznych laureatów konkursu TOP DESIGN award oraz w Strefie Światła - prezentacja nowości oświetleniowych firm polskich i zagranicznych, znanych z innowacyjnych rozwiązań i doskonałego wzornictwa.

Partnerem MOOD CONCEPT jest Stowarzyszenie LOVE Original, którego celem jest promocja dobrego designu i kreowanie mody na zakup oryginalnych produktów. W pierwszy dzień targów - 19 października odbędzie się konferencja Stowarzyszenia i organizatora targów pt. „ Inspiracja czy plagiat?”, w ramach której zaplanowanych jest szereg paneli dyskusyjnych :„copy-paste”, o prawach autorskich, patentach, inspiracjach oraz ?WE #loveOriginals.

Wszyscy, którzy odwiedzą targi MOOD CONCEPT znajdą starannie wyselekcjonowaną ofertę najnowszych kolekcji wnętrzarskich marek premium.

Kierunek MOOD CONCEPT - nowe wydarzenie na mapie targowej Polski

Pierwszy dzień adresowany będzie do klientów B2B -  głównie architektów wnętrz, przedstawicieli biur projektowych i samodzielnych projektantów. Znaczenie tej grupy w systemach sprzedaży mebli i artykułów wyposażenia wnętrz nieustannie rośnie. Ekspozycja dostępna będzie także dla klientów detalicznych zainteresowanych zakupem mebli i elementów wyposażenia wnętrz, dla których będzie to okazja do znalezienia ciekawych wnętrzarskich inspiracji czy świetnych wzorniczo produktowych smaczków.

fot. MOOD CONCEPT/serwisy firm


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.