meble
Targi BUDMA 2018
W dniach 30.01.- 02.02.2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, które jak określają organizatorzy nabierają coraz większego rozpędu.

- Już na tym etapie przygotowań do targów BUDMA 2018, swój udział zaplanowało ponad 40% więcej firm niż w tym samym okresie dla poprzedniej edycji targów - podkreślają dalej organizatorzy.

Najmocniejsze strony BUDMY 2018 to:
   - Największy Salon Dachów w Polsce – największa w Polsce ekspozycja producentów pokryć i akcesoriów dachowych,
   - Największy Salon Stolarki w Polsce – okna, drzwi, bramy i ogrodzenia – prezentacja najnowszej oferty zarówno uznanych marek jak i zupełnie nowych na targach producentów,
   - Salon Podłóg i Parkietów – najnowsze trendy i designerskie rozwiązania,
   - Salon Rusztowań i Szalunków – systemy montażu rusztowań i nowe rozwiązania technologiczne.

Nie mniej ciekawie zapowiada się też strefa Design4Senses, która przeniesie uczestników targów w niecodzienny świat, pełen zmysłowych doznań. Odpowiadać za to będą 4 dedykowane tej strefie przestrzenie: VisualStudio, TouchPoint, AudioZone oraz AromaSpot.

Targom BUDMA 2018 towarzyszyć również będzie szeroki wachlarz wydarzeń dedykowanych czterem głównym grupom targowych gości: handlowcom, wykonawcom, architektom i projektantom, a także inwestorom.

W tym samy czasie odbędą się jeszcze 3 inne imprezy targowe, a mianowicie: targi KOMINKI oraz targi INTERMASZ i INFRATEC prezentujące najnowsze propozycje z zakresu maszyn i sprzętu budowlanego, a także technologii dla budownictwa infrastrukturalnego.

Sprawdź aktualną listę wystawców BUDMY 2018 (lista jest na bieżąco uzupełniania) TUTAJ

fot. MTP


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.