meble
Targi w Poznaniu - konferencje, wystawy, szkolenia
Poznański blok targów technologii dla przemysłu drzewnego i meblarskiego to nie tylko ekspozycja. Jak co roku targom Drema, Furnica i Sofab, które odbędą się w dniach 11-14.09.2018 towarzyszyć będzie szereg interesujących wydarzeń. „

Już po raz trzeci odbędzie się Ogólnopolski Kongres Meblarski organizowany przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Hasłem tegorocznego Kongresu jest „GLOBALNE STANDARDY - GLOBALNA KONKURENCJA”

Kontynuowany będzie także niezwykle udany projekt DREMA DZIECIOM I SENIOROM W jego ramach w pawilonach działać będą dwie pokazowe fabryki, które umożliwią zwiedzającym obserwowanie poszczególnych etapów produkcji mebli. Należy przypomnieć, że w ubiegłym roku wykonano łącznie 15 zestawów mebli dla dzieci i seniorów, które przekazane zostały Caritas Archidiecezji Poznańskiej i stamtąd trafiły do najbardziej potrzebujących placówek opiekuńczych.

W tym roku odbędą się nowe wydarzenia takie jak: studio na żywo Dom i Drewno, Akademia Pelletu, Strefa BHP, warsztaty produkcji mebli InfoTEC WorkShop.Z kolei zapoczątkowana koncepcja z poprzedniej edycji Wystawa Design w Drewnie przekształci się w projekt DREMA DESIGN, który pozwoli na szersze zaprezentowanie możliwości wykorzystania drewna i materiałów drewnopochodnych do artystycznych inspiracji. Ideą powstania tej strefy jest wspieranie projektantów oraz ludzi z pasją, aby pomóc im wypromować nietuzinkowe pomysły i rozwiązania.

fot. MTP


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.